Wyniki wystaw Pacifica

Data Miejscowość Sędzia Klasa Rezultat
1.08.2015 Sopot Britta Busse 12 Ex1, BIV, Nom BIS
2.08.2015 Sopot Alexey Shchukin 12 Ex1, BIV
7.11.2015 Poznań Steven Jones 11 Ex1
8.11.2015 Poznań Marcin Biernaczyk 11 Ex1, BIV, Nom BIS
16.01.2016 Warszawa Luigi Comorio 11 Ex3
12.11.2016 Poznań Mira Fonsen 9 Ex 1, CAC, BIV, Nom BIS
13.11.2016 Poznań Elin Hoffner 9 Ex1, CAC, BIV
28.01.2017 Gdańsk Yan Roca-Folch 9 Ex1, CAC

Champion

29.01.2017 Gdańsk Pia Nyman 7 Ex1, CACIB
6.01.2018 Ostrava (CZ) Philippe de Guerny Ventura 7 Ex1, CACIB
7.01.2018 Ostrava (CZ) Vladimir Isakov 7 Ex1, CACIB, BIV, Nom BIS

International Champion

 20.01.2018 Warszawa Jaroslav Panek 5 Ex1, CAGCIB
21.01.2018 Warszawa Ireneusz Pruchniak 5 Ex1, CAGCIB
27.01.2018 Vinicne (SK) Jaroslav Panek 5 Ex1, CAGCIB
28.01.2018 Vinicne (SK) Henry Hornel 5 Ex1, CAGCIB
3.02.2018 Gdańsk Kristof Van Roy 5 Ex1, CAGCIB
4.02.2018 Gdańsk Sebastian Pruchniak 5 Ex1, CAGCIB, BIV, Nom BIS
24.02.2018 Warszawa Sabine Mosch 5 Ex1, CAGCIB
25.02.2018 Warszawa Magdalena Kudra 5 Ex1, CAGCIB

Grand International Champion

 3.03.2018 Wrocław Fabio Brambilla 3 Ex1, CACS, BIV, Nom BIS, BIS Adult, Best of Best 2
4.03.2018 Wrocław Mira Fonsen 3 Ex1, CACS, BIV, Nom BIS, BIS Adult, Best of Best 2
21.04.2018 Łódź Elin Hoffner 3 Ex1, CACS, Nom BIS, BIS Adult
22.04.2018 Łódź Sebastian Pruchniak 3 Ex1, CACS, BIV Total, Nom BIS, BIS Adult, Best of Best female all categories

Distinguished Variety Merit (DVM)

29.04.2018 Bydgoszcz Marcin Biernaczyk 3 Ex1, CACS, BIV Total, Nom BIS, BIS Adult, Best of Best 1
19.05.2018 Szczecin Jaroslav Panek 3 Ex1, CACS
20.05.2018 Szczecin Lena Venclikova 3 Ex1, CACS
23.06.2018 Barneveld (NL) Marcin Biernaczyk 3 Ex1, CACS, BIV, Nom BIS, BIS Adult
24.06.2018 Barneveld (NL) Veikko Saarela 3 Ex1, CACS, Nom BIS
30.06.2018 Sopot Veikko Saarela 3 Ex1,CACS, BIV, Nom BIS, BIS Adult, Best of Best 1
1.07.2018 Sopot Charles Spijker 3 Ex1, CACS, Nom BIS, BIS Adult, Best of Best 3

Supreme Champion

7.07.2018 Tczew Marcin Biernaczyk 1 PH, BIV, Nom BIS
8.07.2018 Tczew Sebastian Pruchniak 1 PH, BIV, Nom BIS
8.09.2018 Warszawa Bobby Funk 1 PH
20.10.2018 Rumia Britta Busse 1 PH, BIV, NOM, BIS Adult, Best of Best 3
21.10.2018 Rumia Kateryna Ovanesian 1 PH, BIV, NOM, BIS Adult, Best of Best 2
27.10.2018 Tampere (FI) Thea Friskovec 1 PH, BIV
10.11.2018 Poznań Katia Pocci 1 PH
11.11.2018 Poznań Vladimir Isakov 1 PH, BIV, NOM, BIS Adult
1.12.2018 Warszawa Gianfranco Mantovani 1 PH
2.12.2018 Warszawa Yan Roca Folch 1 PH
23.02.2019 Warszawa Magdalena Kudra 1 PH, BIV, NOM
24.02.2019 Warszawa Vladimir Isakov 1 PH, NOM
16.03.2019 Stupava (SK)  Laura Burani 1 PH
17.03.2019 Stupava (SK)  Mira Fonsen 1 PH, BIV, NOM, BIS Adult 
23.03.2019 Bojkovice (CZ) Jarda Panek 1 PH, NOM, BIS Adult
24.03.2019 Bojkovice (CZ) Ireneusz Pruchniak 1 PH, NOM
30.03.2019 Poznań Marco Scalia 1 PH, BIV, NOM, BIS Adult, Best of Best 3
31.03.2019 Poznań Dietmar Sagurski 1 PH
27.04.2019 Bydgoszcz Robert Nowak 1 PH, BIV, NOM, BOS Adult
28.04.2019 Bydgoszcz Anna Wilczek 1 PH, NOM
3.08.2019 Sopot Marcin Biernaczyk 1 PH, BIV, NOM
4.08.2019 Sopot Joeri Vanrusselt 1 PH, NOM
14.09.2019 Warszawa Ireneusz Pruchniak 1 PH, NOM
15.09.2019 Warszawa Sebastian Pruchniak 1 PH, BIV, NOM, BIS Adult, Best in Category, Best of Best 2
19.10.2019 Rumia Marek Chadaj 1 PH
20.10.2019 Rumia Alexey Shchukin 1 PH, BIV, NOM
23.11.2019 Konin Satu Hamalainen 1 PH
24.11.2019 Konin Magdalena Kudra 1 PH, NOM


Copyright© Cattery Sideris*PL 2008-2017
Designed by Łukasz Milczewski